TNG rouška textilní 3-vrstvá, bílá
Kód: 618Detailní popis produktu
TNG stylová třívrstvá antibakteriální rouška, kterou lze až 30× čistit.
- Materiál: PE, antibakteriální filtr, bavlna
- Velikost: M (obvod hlavy 45-55cm) Velikost: L (obvod hlavy 55-65cm) - vhodná pro muže
Výhody roušky:
- Unikátní 3D střih
- Drží tvar a nemačká se
- Je lehká, a prodyšná vhodná i pro alergiky, astmatiky a osoby se sníženou imunitou
- Odvádí vlhko a pot
- Rychle schne
- Zůstává antibakteriální i po 30 čištěních
- Vhodná i pro sportovní a outdoorové aktivity
Skládá se ze 3 vrstev:
- Vnější vrstva – textilie s antibakteriální úpravou
- Střední vrstva – prachový filtr
- Vnitřní vrstva – bavlna s voděodolnou úpravou
Jak se používá:
Rouška se užívá nasazením na obličej. Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí textilních elastických úchytů. Těsnost roušky a tím i možná propustnost po jejím obvodu je závislá na způsobu nošení roušky a výrobce ji nezaručuje.
Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze elastické textilní úchyty. Roušku z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty, nedotýkejte se její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem.
Roušku je možno použít opakovaně po jejím vyčištění. Čištění se provádí běžným praním a sušením. Při procesu čištění a praní nevystavujte roušku vyšším teplotám než 30 °C.
Balení:
- roušky jsou originálně balené po 1 ks
- Doporučení: velikost M
Upozornění:
Dovolujeme si Vás upozornit, že z hygienických důvodů nelze tento produkt vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Nejedná se o zdravotnický prostředek.
Země původu:
Vietnam
Doplňkové parametry
Kategorie: | Omyvatelné |
---|---|
Hmotnost: | 0.2 kg |