Zboží je skladem a je odesíláno EXPRES do 24 hodin z logistických skladů v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě!

25 ks Lepu Medical neinvazivní antigenní test (SARS - CoV-2) Covid-19 á 39,- Kč

Kód: 0120
3 750 Kč –74 %
testy new
3 750 Kč –74 % 975 Kč
Na dotaz

Lepu Medical neinvazivní antigenní test

  • proplácen zdravotní pojišťovnou
  • určen i pro samotestování (udělena výjimka)
  • neinvazivní (výtěr z kraje nosu)
  • specificita 99,62%
  • senzitivita 95,06% (až 98,54% při Ct≤25)
  • certifikace, zástupce v EU, prohlášení o shodě a doporučení Evropské komise

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souprava pro rychlý test antigenu SARS-CoV-2 (imunochromatografie na bázi koloidního zlata). Produkt je určen ke kvalitativní detekci antigenu proti SARS-CoV-2 v klinických vzorcích (výtěr z nosu). Sada obsahující 25 testů

Pouze pro profesionální použití

Účel použití
Produkt je určen ke kvalitativní detekci antigenu proti SARS-CoV-2 v klinických vzorcích (výtěr z nosu).

Shrnutí
Koronavirus, jako velká skupina virů, je jediný pozitivní řetězec RNA viru s obálkou. Je známo, že virus způsobuje závažná onemocnění, jako je nachlazení, respirační syndrom na Středním východě (MERS) a syndrom akutního respiračního selhání (SARS). Jádro proteinu SARS-CoV-2 je N protein (Nucleocapsid), což je proteinová složka umístěná uvnitř viru. Je relativně konzervovaný mezi β-koronaviry a často se používá jako nástroj pro diagnostiku koronavirů. ACE2, jako klíčový receptor pro vstup SARS-CoV-2 do buněk, má velký význam pro výzkum mechanismu virové infekce. / P>

Zásada
Současná testovací karta je založena na technologii specifické reakce protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Testovací karta obsahuje koloidní zlato označené monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N, která je předem potažena na kombinované podložce, odpovídající monoklonální protilátka proti proteinu SARS-CoV-2 N imobilizovaná na testovací ploše (T) a odpovídající protilátku v kvalitě kontrolní oblast (C). Během testování se N protein ve vzorku kombinuje s monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N označenou koloidním zlatem, která je předem potažena na kombinované podložce. Konjugáty migrují vzhůru pod kapilárním účinkem a následně jsou zachyceny monoklonální protilátkou N proteinu imobilizovanou v testovací oblasti (T). Čím vyšší je obsah N proteinu ve vzorku, tím více konjugátů zachytí a tmavší barva v testované oblasti. Pokud ve vzorku není žádný virus nebo je obsah viru nižší než detekční limit, není v testovací oblasti (T) prokázána žádná barva. Bez ohledu na přítomnost nebo nepřítomnost viru ve vzorku se v oblasti kontroly kvality (C) objeví fialový proužek. Fialový proužek v oblasti kontroly kvality (C) je kritériem pro posouzení, zda je či není dostatek vzorku a zda je chromatografický postup normální či nikoli.

Součást
Produkt se skládá z testovacích karet, návodu k použití, roztoku pro ošetření vzorku. A v každém vaku na testovací kartu obsahuje jednu kartu pro detekci antigenu SARS-CoV-2 a jedno balení vysoušedla. Zkušební karta se skládá ze standardní zlaté podložky (potažené koloidním zlatem značenou monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N), podložky se vzorkem, nitrocelulózové membrány (testovací oblast (T) je potažena monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N; oblast kontroly kvality (C) je potažena kozí anti-myší protilátkou), absorpčním papírem a hydrofobní tuhou kartou.

Skladování a stabilita
Mělo by být skladováno při 4 ° C ~ 30 ° C, skladováno v suchu a chráněné před slunečním zářením. Doba použitelnosti je 12 měsíců. U každé testovací karty by měla být použita do 1 hodiny po rozepnutí. Datum výroby a datum vypršení platnosti jsou uvedeny na štítku obalu.

Požadavky na vzorek
Produkt se používá k testování vzorku lidského nosního výtěru. Odběr vzorků: Během odběru vzorků dbejte na náležitou ochranu a vyhněte se přímému kontaktu se vzorkem. V případě náhodného kontaktu by měla být dezinfekční léčba provedena včas a měla by být přijata nezbytná opatření. Vzorek výtěru z nosu: jemně a pomalu zaveďte výtěr do nosohltanu nosní dutinou. Když narazíte na odpor, výtěr dorazí do zadního nosohltanu. Po několika sekundách odsávání tampon jemně otočte a poté tampon vyjměte, abyste získali vzorek nosního tamponu. Zachování vzorku: po odběru vzorku prosím proveďte test do 1 hodiny. Před testováním by měl vzorek zahřát na pokojovou teplotu.

Test Method
před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití. Před testováním obnovte reagencie a vzorek na pokojovou teplotu.
1. Vyjměte testovací kartu z vaku na testovací kartu a použijte ji do 1 hodiny, zejména v prostředí s pokojovou teplotou vyšší než 30 ° C nebo s vysokou vlhkostí.
2. Položte testovací kartu na čistou platformu. Nakapejte 5 kapek roztoku pro ošetření vzorku do jamky A.
3. Navlékněte tamponovou hlavu dnem jamky B do jamky A a otočte ji v roztoku pro ošetření vzorku o dvě kola po směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.
4. Odstraňte ochranný kryt fixačního lepidla. Slepte levou a pravou stranu k sobě a začněte měřit. Počkejte, až se objeví fialový pruh. Výsledek testu by měl být přečten do 15-20 minut.

Vysvětlení výsledků testování
• Pozitivní (+): V oblasti kontroly kvality (C) a v každé testovací oblasti (T) se objevují fialové pruhy.
• Negativní (-): V oblasti kontroly kvality (C) je pouze jeden fialový proužek a v obou testovacích oblastech (T) bez fialového pruhu.
• Neplatné: V oblasti kontroly kvality (C) není žádný fialový proužek nebo je v oblasti kontroly kvality (C) modrý proužek, což naznačuje nesprávné provozní postupy nebo se testovací karta již zhoršila. Za těchto podmínek si musí pozorně přečíst návod k použití a poté znovu vyzkoušet novou testovací kartu. Pokud problém přetrvává, přestaňte používat produkty se stejným číslem šarže a okamžitě kontaktujte místní dodavatele.

Omezení postupu
1. Výsledky zkoušek tohoto produktu by měl lékař komplexně posoudit v kombinaci s dalšími klinickými informacemi a neměly by být používány jako jediné kritérium;
2. Produkt se používá k testování antigenu SARS-CoV-2 klinického vzorku.

PROPLÁCÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Více naleznete zde: https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

Prohlášení Ministerstva zdravotnictví ke stažení: ZDE

Návod naleznete zde: NÁVOD KE STAŽENÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy výtěrové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

LEPU Medical

LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit

lepu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení