Zboží je skladem a je odesíláno EXPRES do 24 hodin z logistických skladů v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě!

900 ks Lepu Medical neinvazivní antigenní test (SARS - CoV-2) Covid-19 á 34,- Kč

Kód: 5025
ZDARMAZDARMA 99 500 Kč –69 %
testy new
99 500 Kč –69 % 30 600 Kč
Na dotaz

VELKOOBCHODNÍ CENY!
Firmy, školy, organizace nás mohou kontaktovat  pro domluvení individuální ceny na tel. čísle  (+420) 733 290 569

Lepu Medical neinvazivní antigenní test

  • proplácen zdravotní pojišťovnou
  • určen i pro samotestování (udělena výjimka)
  • neinvazivní (výtěr z kraje nosu)
  • specificita 99,62%
  • senzitivita 95,06% (až 98,54% při Ct≤25)
  • certifikace, zástupce v EU, prohlášení o shodě a doporučení Evropské komise

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souprava pro rychlý test antigenu SARS-CoV-2 (imunochromatografie na bázi koloidního zlata). Produkt je určen ke kvalitativní detekci antigenu proti SARS-CoV-2 v klinických vzorcích (výtěr z nosu). Sada obsahující 25 testů

Pouze pro profesionální použití

Účel použití
Produkt je určen ke kvalitativní detekci antigenu proti SARS-CoV-2 v klinických vzorcích (výtěr z nosu).

Shrnutí
Koronavirus, jako velká skupina virů, je jediný pozitivní řetězec RNA viru s obálkou. Je známo, že virus způsobuje závažná onemocnění, jako je nachlazení, respirační syndrom na Středním východě (MERS) a syndrom akutního respiračního selhání (SARS). Jádro proteinu SARS-CoV-2 je N protein (Nucleocapsid), což je proteinová složka umístěná uvnitř viru. Je relativně konzervovaný mezi β-koronaviry a často se používá jako nástroj pro diagnostiku koronavirů. ACE2, jako klíčový receptor pro vstup SARS-CoV-2 do buněk, má velký význam pro výzkum mechanismu virové infekce. / P>

Zásada
Současná testovací karta je založena na technologii specifické reakce protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Testovací karta obsahuje koloidní zlato označené monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N, která je předem potažena na kombinované podložce, odpovídající monoklonální protilátka proti proteinu SARS-CoV-2 N imobilizovaná na testovací ploše (T) a odpovídající protilátku v kvalitě kontrolní oblast (C). Během testování se N protein ve vzorku kombinuje s monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N označenou koloidním zlatem, která je předem potažena na kombinované podložce. Konjugáty migrují vzhůru pod kapilárním účinkem a následně jsou zachyceny monoklonální protilátkou N proteinu imobilizovanou v testovací oblasti (T). Čím vyšší je obsah N proteinu ve vzorku, tím více konjugátů zachytí a tmavší barva v testované oblasti. Pokud ve vzorku není žádný virus nebo je obsah viru nižší než detekční limit, není v testovací oblasti (T) prokázána žádná barva. Bez ohledu na přítomnost nebo nepřítomnost viru ve vzorku se v oblasti kontroly kvality (C) objeví fialový proužek. Fialový proužek v oblasti kontroly kvality (C) je kritériem pro posouzení, zda je či není dostatek vzorku a zda je chromatografický postup normální či nikoli.

Součást
Produkt se skládá z testovacích karet, návodu k použití, roztoku pro ošetření vzorku. A v každém vaku na testovací kartu obsahuje jednu kartu pro detekci antigenu SARS-CoV-2 a jedno balení vysoušedla. Zkušební karta se skládá ze standardní zlaté podložky (potažené koloidním zlatem značenou monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N), podložky se vzorkem, nitrocelulózové membrány (testovací oblast (T) je potažena monoklonální protilátkou proti proteinu SARS-CoV-2 N; oblast kontroly kvality (C) je potažena kozí anti-myší protilátkou), absorpčním papírem a hydrofobní tuhou kartou.

Skladování a stabilita
Mělo by být skladováno při 4 ° C ~ 30 ° C, skladováno v suchu a chráněné před slunečním zářením. Doba použitelnosti je 12 měsíců. U každé testovací karty by měla být použita do 1 hodiny po rozepnutí. Datum výroby a datum vypršení platnosti jsou uvedeny na štítku obalu.

Požadavky na vzorek
Produkt se používá k testování vzorku lidského nosního výtěru. Odběr vzorků: Během odběru vzorků dbejte na náležitou ochranu a vyhněte se přímému kontaktu se vzorkem. V případě náhodného kontaktu by měla být dezinfekční léčba provedena včas a měla by být přijata nezbytná opatření. Vzorek výtěru z nosu: jemně a pomalu zaveďte výtěr do nosohltanu nosní dutinou. Když narazíte na odpor, výtěr dorazí do zadního nosohltanu. Po několika sekundách odsávání tampon jemně otočte a poté tampon vyjměte, abyste získali vzorek nosního tamponu. Zachování vzorku: po odběru vzorku prosím proveďte test do 1 hodiny. Před testováním by měl vzorek zahřát na pokojovou teplotu.

Test Method
před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití. Před testováním obnovte reagencie a vzorek na pokojovou teplotu.
1. Vyjměte testovací kartu z vaku na testovací kartu a použijte ji do 1 hodiny, zejména v prostředí s pokojovou teplotou vyšší než 30 ° C nebo s vysokou vlhkostí.
2. Položte testovací kartu na čistou platformu. Nakapejte 5 kapek roztoku pro ošetření vzorku do jamky A.
3. Navlékněte tamponovou hlavu dnem jamky B do jamky A a otočte ji v roztoku pro ošetření vzorku o dvě kola po směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.
4. Odstraňte ochranný kryt fixačního lepidla. Slepte levou a pravou stranu k sobě a začněte měřit. Počkejte, až se objeví fialový pruh. Výsledek testu by měl být přečten do 15-20 minut.

Vysvětlení výsledků testování
• Pozitivní (+): V oblasti kontroly kvality (C) a v každé testovací oblasti (T) se objevují fialové pruhy.
• Negativní (-): V oblasti kontroly kvality (C) je pouze jeden fialový proužek a v obou testovacích oblastech (T) bez fialového pruhu.
• Neplatné: V oblasti kontroly kvality (C) není žádný fialový proužek nebo je v oblasti kontroly kvality (C) modrý proužek, což naznačuje nesprávné provozní postupy nebo se testovací karta již zhoršila. Za těchto podmínek si musí pozorně přečíst návod k použití a poté znovu vyzkoušet novou testovací kartu. Pokud problém přetrvává, přestaňte používat produkty se stejným číslem šarže a okamžitě kontaktujte místní dodavatele.

Omezení postupu
1. Výsledky zkoušek tohoto produktu by měl lékař komplexně posoudit v kombinaci s dalšími klinickými informacemi a neměly by být používány jako jediné kritérium;
2. Produkt se používá k testování antigenu SARS-CoV-2 klinického vzorku.

PROPLÁCÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Více naleznete zde: https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

Prohlášení Ministerstva zdravotnictví ke stažení: ZDE

Návod naleznete zde: NÁVOD KE STAŽENÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkoobchod
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

LEPU Medical

LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit

lepu